Отзывы

О себе

Адвокат, підприємець.

Освіта:

закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр" та "Магістр" з відзнакою.

Досвід роботи:

  • У 2010-2017 роках працювала на посаді старшого юрисконсульта юридичного відділу адміністративного департаменту та начальника юридичного відділу адміністративного департаменту ТОВ “Експрес Манікюр”.
  • У 2010 році працювала у Шевченківській районній у м. Києві державній адміністрації у секторі взаємодії з правоохоронними органами; у відділі промисловості, розвитку підприємництва та регуляторної політики.
  • У 2012 році проходила практику у прокуратурі Дарницького району м. Києва за напрямом підтримання державного обвинувачення у суді.
  • З 2012 року та на сьогодні маю власний бізнес у сфері сервісного обслуговування.
  • З жовтня 2015 року до липня 2017 року працювала помічником адвоката в Адвокатському об`єднанні “Юридична компанія “Протекторат”.
  • У липні 2017 року отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Творча та наукова діяльність:

На сьогодні навчаюсь в аспірантурі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та працюю над дисертаційним дослідженням за науковою спеціальністю 12.00.10: "Судоустрій; прокуратура та адвокатура". Займаюсь написанням наукових статей до періодичних наукових юридичних видань.

Складаю проекти щодо розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Маю досвід у розвитку мережевого бізнесу в Україні.

фото

Свидетельства и награды.