Отзывы

О себе

Ми пропонуємо Вам широкий спектр юридичних послуг.

Супровід господарської діяльності юридичних осіб всіх форм власності, представництво інтересів Клієнта в державних органах.

Наші адвокати здійснюють кваліфіковане супроводження різного виду перевірок контролюючими органами: планових, позапланових, камеральних. Ми беремо на себе спілкування з державними органами, тим самим позбавив Вас від ряду турбот, забезпечивши швидке вирішення задач та проблем. Детально проаналізуємо всі проблемі операції і запропонуємо механізм їх вирішення.

Захист Клієнта в кримінальних провадженнях та при взаємовідносинах з правоохоронними органами, а також органами прокуратури, НАБУ, САП, органами, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства та СБУ.

Захист у кримінальному провадженні як на стадії досудового слідства, так і під час розгляду справи по суті в судах всіх інстанцій.

Здійснення правової допомоги при проведенні слідчих дій, допитів, обшуків, тимчасових доступів до документів, отриманні запитів правоохоронних органів, повернення вилученого майна, скасування арештів.

Представництво та захист інтересів клієнта в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції.

Ми кваліфіковано підготуємо позовні заяви, апеляційні та/або касаційні скарги, розробимо стратегію ведення справи, підготовку, обробку та аналіз документів процесуального характеру, збір доказів у справі, а також безпосередню участь в судових засіданнях. 

Комплексне обслуговування клієнта по всім юридичним питанням, які виникають в ході здійснення господарської діяльності.

Саме такий підхід вибору юридичного партнера є найбільш надійним та економічно обґрунтованим, це дає можливість Клієнту уникнути від прийняття поспішних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики та вирішити існуючі.

Абонентське обслуговування завжди працює на випередження. І саме це дає Вам право бути найкращими.

фото

Свидетельства и награды.