Отзывы

Публикации (15):

Ещё
Ещё
Ещё
О себе

В практиці присутня велика кількість справ, які вів у різних судах України та міжнародного рівня. 

     До професійних перемог адвоката Дмитра Зенкіна відноситься багато справ по господарським, сімейним, спадковим, земельним та житловим спорам. 

     Як юрист, зміг зарекомендувати себе в якості досвідченого фахівця на протязі десятка років практики. Успішно веду справи по спорах важкої категорії справ, регулярно публікую цікаві коментарі законодавства, авторські нароби та пропозиції щодо удосконалення норм чинного законодавства з огляду на європейську інтеграцію у популярних ЗМІ, юридичних блогах (liga.net, ubr.uavss.in.uakorrespondent.net та ін.) тощо.

     Вважаю, що адвокат - має бути публічною особою, оскільки питання довіри у власній професії адвоката вкрай важливе, як, мабуть, ні в якій іншій сфері. Від цього може надалі залежати не тільки одне визначення належного «напрямку руху» в конкретній справі. Тому, профіля адвоката Дмитра Зенкіна доступні у всіх популярних соціальних мережах: facebook, одноклассники, вконтакте группа, профиль вконтакте, гугл плюс.

Бо найкращі адвокати - це справжні професіонали, їм завжди довіряють, їх завжди можна знайти!

 

     Крім цього, надаю послуги безкоштовних консультації тільки на спеціалізованому сайті http://advising.kiev.ua, активно займаюсь науковою та практичною роботою у галузі права; самостійно, як адвокат, захищаю права та інтереси громадян та юридичних осіб у судах.

 

УВАГА! Інформація на даній сторінці розміщена виключно для ознайомлення. Записатись на прийом до адвоката Зенкіна Д.О. можливо виключно через секретаря офісу по телефону:

(044) 233-32-79, м.т. (067) 986-15-40.

При цьому, через будь-які інші контакти (сайт, email, кнопки на цьому сайті, соцмережі тощо)

адвокат НЕ відповідає та НЕ приймає будь-які звернення та/або замовлення послуг.

 

     Досвід адвоката Дмитра ЗЕНКІНА свідчить, що ніщо не сприяє професійному становленню так, як інноваційні і нестандартні проекти. Коли стоїть складне завдання, він активізує всі свої знання та навички для його вирішення, часто, інші сфери діяльності надихають його по-новому подивитися на власну роботу. Багатьом власним клієнтам він допомагає вирішити найскладніші проблеми, пропонуючи нестандартні варіанти. Він затребуваний і в якості досвідченого юриста, і як успішний адвокат.

фото

Свидетельства и награды.

Адвокатське.jpg