Отзывы

О себе

З 2009 р. по 2013 р. працював помічником адвоката Мицика О.В. (м.Львів), а з 2013 р. по 2015 р. - адвокатом та входив до числа партнерів Адвокатського об'єднання "Мицик і Партнери". 

У 2015 р. мною та адвокатом Танасишином Н.Д. було засноване Адвокатське об’єднання «Танасишин, Михалевський і Партнери» (іноз. T&M BOUTIQUE LAW FIRM).

За час діяльності наше Адвокатське об’єднання започаткувало соціальну ініціативу «Сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні». В межах даної ініціативи були запроваджені наступні електронні сервіси: «Єдиний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, щодо яких будуть проводитись перевірки державними органами у 2016 році» (www.perevirka.in.ua); «Перевірка новобудов» (www.perevirkabudov.in.ua).

Адвокати нашого об’єднання здійснюють абонентське обслуговування іноземних ІТ-компаній (Eliftech, Descartes Systems Group Inc., GMBH KIADI), провідних страхових компаній (ПрАТ «СК «Брокбізнес» та ПрАТ «СК «Велтлінер»), представляли інтереси відомих українських телеведучих та музикантів (Ольги Фреймут, гурту «Скрябін»). 

Як адвокат, захоплююсь вирішенням кейсів, що потребують складного стратегічного планування та командного підходу. Прихильник "здорового" змагального судового процесу. 

фото

Свидетельства и награды.