Главная Блог ... Интересные судебные решения Адвокат Несінов: Будьте обережні !!! За допомогою шахраїв, не працюючих правоохоронців, та безвідповідальних суддів, можна легко перетворитися в мільйонера – боржника (Апеляційний суд Дніпропетровської області від 23 березня 2017р.) Адвокат Несінов: Будьте обережні !!! За допомогою ...

Адвокат Несінов: Будьте обережні !!! За допомогою шахраїв, не працюючих правоохоронців, та безвідповідальних суддів, можна легко перетворитися в мільйонера – боржника (Апеляційний суд Дніпропетровської області від 23 березня 2017р.)

Отключить рекламу
- f44fdde0970e45b91dd926c19590fb50jpg

Будьте обережні !!!. За допомогою шахраїв, не працюючих правоохоронців, та безвідповідальних суддів, можна легко перетворитися в мільйонера боржника

Адвокат Несінов О.М. м.Дніпро

Напевно кожен хоче бути мільйонером. Але наврядче хтось думає про те, що раптом і стане мільонером, ….. тільки боржником. Саме так трапилося в данному випадку.

Наприкінці 2016 року до мене звернувся клієнт, та надав копію позовної заяви, в якій він, та приватне сільхоз. підприєство були зазначені боржником на суму 20 мільйонів гривень, та поручителем на суму майже 40 тисяч гривень.

Позивач стверджував що надав на рік позику в розмірі 20 мільонів гривень і вона своєчасно не повернута.

Клієнт стверджував що, ніяких договорів позики чи поруки не укладав, жодних документів не підписував, позивача взагалі не знає і про обставини викладені в позові йому нічого невідомо.

Аналізуйте судовий акт: Адвокат Несинов вернул жилой дом заёмщику, который был уже взыскан могучим Приватбанком как предмет ипотеки

Виконуючи функції представника, було з ясовано, що по справі вже винесене заочне судове рішення. Зроблено це без належного повідомлення клієнта, без направлення йому цього заочного рішення.

Заочного рішення не надано навіть в суді, і навіть після кількох заяв та скарг.

Після спілкування з другим відповідачем, з ясовано, що він також заперечує те, що брав у позивача і всі надані документи сфальсифіковані. Про судові засідання його також належним чином не повідомляли. Тому виносити заочно рішення підстав не було.

Вже в апеляційному суді, ознайомившись з матеріалами справи та змістом заочного рішення, встановлено, що позовна заява подавалася без долучених копій. Але суд чомусь не залишив цю заяву без руху.

Позивач в судове засідання не з являвся і в його особі суд не пересвідчився. Оригіналів документів, як того вимагає ч.2 ст. 64 ЦПК, взагалі не досліджували. Надані ксерокопії належним чином завірені не були.

Як на факт надання позики в розмірі в 20 мільйонів гривень, суд послався на договір позики. Тоді як в ньому йде мова лише про зобов язання надати позику.

В реквізитах договорів позики та поруки місце проживання позивача зазначено як Дніпро. Хоча на дату укладення цих договорів місто ще мало назву Дніпропетровськ.

Справу розглянуто в найкоротший термін, що не притаманний судам.

Такі порушення в справі, де йде мова про таку колосальну грошову суму, неприпустимі. А тому є всі підстави вважати що суддя був зацікавлений в результаті розгляду справи на користь позивача.

Вподальшому поліцією Кіровоградської та Дніпропетровської області відкрито декілька кримінальних проваджень за ознаками шахрайства.

Встановлено, що позивач є особою без місця проживання, взагалі нічого не знає ані про гроші, ані про позов. І для неї навіть 200 гривень великі гроші. Тому про позику нею в 20 мільйонів дізналась як про жарт.

Зібрані і надані апеляційному суду докази та доводи, призвели до скасування незаконного судового рішення першої інстанції та відхилення позову (рішення від 23.03.2017р. додається)

Аналізуйте судовий акт: Блестящая работа адвоката Несинова: незаконно осуждённый на 8 лет с конфискацией по ст. ст. 307, 309 КК освобождён после двух лет пребывания под стражей в зале суда, приговор отменён, производство закрыто (Ухвала від 23 лютого 2017р.)

Клієнт задоволений. Але при цьому залишилось багато запитань ЧОМУ….А саме…

Чому функція поліції по профілактиці і попередженню злочинів майже забута?

Чому суддя першої інстанції може безкарно виносити очевидно незаконні рішення, позбавляючи сторони права на суд?

Чому взагалі є можливим для особи, що зробила фальсифікації досягти в суді очікуваного та бажаного результату по стягненню такої значної грошової суми?...

Чому не діють ті чисельні кваліфікаційні комісії, Ради правосуддя, Ради суддів, судові адміністрації, деякі з котрих отримують по 200 тисяч гривень заробітної плати?

Чому судді апеляційного суду, незважаючи на мої чисельні клопотання винести окрему ухвалу, не зробили цього. Поставивши суддівську солідарність вище закону та прав громадян?..

І Чому, для того щоб поновити свої права, які мали забезпечувати правоохоронні органи та суди, особа мала сплатити біля 7 000 гривень !!! судового збору ?...

Чому права людини в Україні не є пріоритетом в діяльності влади, як того вимагає ст. 3 Конституції ?

Відповідь відома й очевидна - в нас немає правової держави і незважаючи на гасла про реформи, ситуація на краще не змінюється.

Розуміння цього, нажаль зменшує радість судової перемоги

  • 3035

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 3035

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные судебные решения

    Смотреть все судебные решения
    Смотреть все судебные решения
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст