24.02.2016    Просмотров:  243
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Будівництво терміналу в порту «Південний» вартістю 100 млн. $ реальна зовнішня інвестиція в економіку України

Будівництво терміналу в порту «Південний» вартістю 100 млн. $ реальна зовнішня інвестиція в економіку України - budivnitstvo_terminalu_v_portu_pivdenniy_vartistyu_100_realna_zovnishnya_investitsiya_v_ekonomiku_ukraini_56cd94462a2be.jpg

Україна має великий потенціал для нарощування виробництва сільськогосподарської продукції та збільшення своєї частки на світовому ринку, заявив посол США в Україні Джефрі Пайетт на церемонії підписання угоди про інвестування компанією Cargill $ 100 млн в зерновий термінал в порту “Південний”.

“Україна – один з найбільших виробників сільгосппродукції в світі, але вона повинна стати сільськогосподарською супердержавою”, – заявив посол.

Він нагадав, що в Україні зосереджено близько чверті всіх чорноземів світу, а в минулому році експорт агропродукції досяг $ 14,5 млрд.

Угода між Україною та Сполученими Штатами Америки про інвестування у будівництво зернового терміналу в морському порту "Южний" була підписана сьогодні в Кабінеті міністрів за участю Прем’єр-міністра Арсенія яценюка та посла США в Україні Джеффрі Пайєтта.

Згадайте новину:  Новый Шелковый путь из Украины в Китай в обход России: 31 января первый поезд уже прибыл на китайскую границу

"Пройшло 7 місяців і, за результатами цих 7 місяців, одна з найбільших світових американських компаній "Cargill" 100 млн американських доларів вирішила інвестувати у порт "Южний", у будівництво нового зернового терміналу. Я хочу привітати приватний американсько-український бізнес, що ви досягли згоди. І ми як уряд робили багато для того, щоб така інвестиція відбулася", - наголосив А.Яценюк.

Згадайте новину: "Мотор-Січ" та "Івченко-Прогрес" будуть імпортувати авіадвигуни до Австрії 

"Сьогоднішняподія є демонстрацією довіри і впевненості внинішньому уряді, яке йде шляхом реформ", - сказав посол Пайєттна церемонії підписання цієї інвестиційної угоди в середу в Києві.

Міністерство аграрної політики і продовольства України прогнозує зростання експорту зерна в поточному маркетинговому році до 37 млн тонн з 34,6 млн тонн роком раніше.

Згадайте новину: 30 лет назад Украина сделала самый большой самолёт в мире «Мрию», сможет ли Украина сделать это сегодня?

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: