Главная Блог ... Новости Будівництво терміналу в порту «Південний» вартістю 100 млн. $ реальна зовнішня інвестиція в економіку України Будівництво терміналу в порту «Південний» вартістю...

Будівництво терміналу в порту «Південний» вартістю 100 млн. $ реальна зовнішня інвестиція в економіку України

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1088

Отключить рекламу
 - tn1_budivnitstvo_terminalu_v_portu_pivdenniy_vartistyu_100_realna_zovnishnya_investitsiya_v_ekonomiku_ukraini_56cd94462a2be.jpg

Україна має великий потенціал для нарощування виробництва сільськогосподарської продукції та збільшення своєї частки на світовому ринку, заявив посол США в Україні Джефрі Пайетт на церемонії підписання угоди про інвестування компанією Cargill $ 100 млн в зерновий термінал в порту “Південний”.

“Україна – один з найбільших виробників сільгосппродукції в світі, але вона повинна стати сільськогосподарською супердержавою”, – заявив посол.

Він нагадав, що в Україні зосереджено близько чверті всіх чорноземів світу, а в минулому році експорт агропродукції досяг $ 14,5 млрд.

Угода між Україною та Сполученими Штатами Америки про інвестування у будівництво зернового терміналу в морському порту "Южний" була підписана сьогодні в Кабінеті міністрів за участю Прем’єр-міністра Арсенія яценюка та посла США в Україні Джеффрі Пайєтта.

Згадайте новину: Новый Шелковый путь из Украины в Китай в обход России: 31 января первый поезд уже прибыл на китайскую границу

"Пройшло 7 місяців і, за результатами цих 7 місяців, одна з найбільших світових американських компаній "Cargill" 100 млн американських доларів вирішила інвестувати у порт "Южний", у будівництво нового зернового терміналу. Я хочу привітати приватний американсько-український бізнес, що ви досягли згоди. І ми як уряд робили багато для того, щоб така інвестиція відбулася", - наголосив А.Яценюк.

Згадайте новину: "Мотор-Січ" та "Івченко-Прогрес" будуть імпортувати авіадвигуни до Австрії

"Сьогоднішняподія є демонстрацією довіри і впевненості внинішньому уряді, яке йде шляхом реформ", - сказав посол Пайєттна церемонії підписання цієї інвестиційної угоди в середу в Києві.

Міністерство аграрної політики і продовольства України прогнозує зростання експорту зерна в поточному маркетинговому році до 37 млн тонн з 34,6 млн тонн роком раніше.

Згадайте новину: 30 лет назад Украина сделала самый большой самолёт в мире «Мрию», сможет ли Украина сделать это сегодня?

 • 1088

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1088

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст