Главная Блог ... Новости Бізнес не будуть перевіряти 2 роки. Кому з підприємців пощастило Бізнес не будуть перевіряти 2 роки. Кому з підприє...

Бізнес не будуть перевіряти 2 роки. Кому з підприємців пощастило

Отключить рекламу
 - tn1_ed9fd6704cddc25a585e06f77345a10a_5f7de59190265.jpg

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1133-р від 09 вересня 2020 року затверджено план пріоритетних дій Уряду на 2020 рік.

Згадайте новину: СБУ больше не будет заниматься проверками бизнеса

Окрім іншого, кроком 125 цього плану передбачено:

 • запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок фізичних осіб-підприємців (крім тих, які здійснюють високорентабельні види діяльності з істотними ризиками ухилення від оподаткування) стосовно дотримання ними порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій;
 • пом’якшення їх відповідальності за порушення встановленого порядку подання до контролюючих органів звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

Згадайте новину: Гоструда выходит с проверками и новыми штрафами уже 1 сентября

Індикатором виконання цього кроку мало б бути подання до Верховної Ради України відповідного законопроекту у вересні 2020 року Кабінетом Міністрів. Відповідальним за розробку такого законопроекту визначено Мінекономіки та Мінфін. За даними офіційного веб-порталу парламенту України станом на 07 жовтня 2020 року такого законопроекту від Уряду не подано.

"Мораторій на проведення таких перевірок має запровадитися на виконання наказів президента України від 17 жовтня 2019 р. № 761 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб ― підприємців” та від 8 листопада 2019 р. № 837 “Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави”, яким визначено строк вжиття такого заходу Кабінетом Міністрів України – до 31 грудня 2019 року", – розповів нам адвокат, радник L.I.Group Юрій Моісеєв.

Згадайте новину: В Украине окончательно отменили Книги жалоб. Куда теперь обращаться недовольным потребителям

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року використання РРО стає обов’язковим для ФОП платників єдиного податку, які здійснюють певні види діяльності, а з 1 квітня 2021 року використання РРО стає обов’язковим для усіх ФОП платників єдиного податку 2-4 групи, незалежно від того, який дохід отримано фізичною особою-підприємцем.

Яким чином запровадження зазначеного вище мораторію та пом’якшення відповідальності повпливає на роботу бізнесу, говорити на разі завчасно, говорять юристи, оскільки поки навіть не маємо тексту законопроекту, щоб здійснити ґрунтовний аналіз усіх умов таких правовідносин.

Згадайте новину: Новые правила работы с кассами для ФЛП – законопроект от Гетманцева готовятся вносить в Раду

"Очевидним є пропущення усіх можливих строків з боку Кабінету Міністрів України та, з урахуванням тривалої регламентної процедури прийняття законів, бізнес може не отримати до 1 січня 2021 року ані запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок фізичних осіб-підприємців (крім тих, які здійснюють високорентабельні види діяльності з істотними ризиками ухилення від оподаткування) стосовно дотримання ними порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій, ані пом’якшення їх відповідальності за порушення встановленого порядку подання до контролюючих органів звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій", – додав Юрій Моісеєв.

Джерело: юридичний ресурс Протокол

 • 21660

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 21660

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст