02.10.2015    Просмотров:  260
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Апеляційний суд Києва підтвердив розмір застави щодо екс-міністра Лавриновича в сумі 1, 2 млн. гривень

Апеляційний суд Києва підтвердив розмір застави щодо екс-міністра Лавриновича в сумі 1, 2 млн. гривень - apelyatsiyniy_sud_kieva_pidtverdiv_rozmir_zastavi_shchodo_eks_ministra_lavrinovicha_v_sumi_1_2_mln_griven_560ebefebd29d.jpg

Апеляційний суд Києва залишив без змін обраний Печерським райсудом запобіжний захід колишньому міністру юстиції Олександру Лавриновичу у вигляді арешту з правом внесення застави в 1,2 млн грн.

Відповідну ухвалу оголосила колегія суддів Апеляційного суду Києва. "Колегія суддів ухвалила ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва про застосування Лавриновичу запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із внесенням застави 1,2 млн грн залишити без змін", - зазначається в документі.

Таким чином, суд відмовив стороні захисту Олександра Лавриновича у задоволенні клопотання, в якому захист просив рішення суду першої інстанції скасувати в частині запобіжного заходу тримання під вартою, а не обирати будь-яких інших запобіжних заходів.

У той же час суд не задовольнив клопотання Генпрокуратури збільшити Олександру Лавриновичу заставу до 8 млн 604 тис. грн - тобто до суми завданих ним державі збитків.

Згадайте новину: Лавринович може бути взятий під варту, але суд вже призначив розмір застави 

До цього Печерський районний суд Києва за клопотанням слідчого Головного слідчого управління Генеральної прокуратури арештував будинок і 3 автомобілі колишнього міністра.

13 липня Генпрокуратура України (ГПУ) повідомила колишньому міністру юстиції про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу ("привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем"). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. Зокрема, Олександру Лавриновичу інкримінується розтрата державних коштів на суму понад 8,5 млн грн.

31 липня ГПУ подала апеляційну скаргу на рішення Печерського райсуду Києва, який 30 липня відхилив клопотання ГПУ про обрання Олександру Лавриновичу запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 8,6 млн грн та обрав запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1,2 млн грн.

Джерело: УНІАН

Інтерв'ю: Экс-министр юстиции Александр Лавринович "Если на государство в ЕСПЧ подана жалоба — я обязан как можно лучше подготовить линию защиты государства"

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: