Главная Блог ... Видеоконсультация Адвокат Віталій Кулаков. Податкова мафія та схеми шантажу бізнеса в Україні 2019 Адвокат Віталій Кулаков. Податкова мафія та схеми ...

Адвокат Віталій Кулаков. Податкова мафія та схеми шантажу бізнеса в Україні 2019

Отключить рекламу

Мета має бути наступна: особу, яка не сплачує податки до держбюджету повинно притягнути до відповідальності, а державний бюджет поповнюється належними платниками податків, оскільки наповнювати бюджет країни за рахунок порушників теж неправильно.

Потрібно створити такі умови, щоб порушників не було. А якщо вони є, то їх треба виявляти. На жаль, податківці налаштовані на більш корисні дії, які полягають в отриманні дивідендів, якоїсь грошової чи іншої матеріальної вигоди. Чому? На сьогоднішній день, за статистикою, майже на 30% кожного року збільшується кількість ухвал суду про проведення обшуків або тимчасового доступу до документів підприємств.

У нас є багато різних правоохоронних та антикорупційних органів, які мають боротися з цим. Ми вже протягом кількох років з цим боремось, але кількість обшуків, все одно, збільшується на 30%. Умовно кажучи, збільшується фактично і кількість правопорушень приблизно на 30%.

Я вважаю, що податківці, які здійснюють розслідування кримінальних правопорушень, в більшості випадків користуються своїм посадовим становищем і фактично «обілєчівают» певні підприємства. Найпоширеніша схема: Є підприємства, які реєструються на невідому особу.

Наприклад, це може бути особа з соціальними проблемами, яка за 100$ віддає свій паспорт, на нього реєструють підприємство, ця особа стає фіктивним директором підприємства, а інші люди здійснюють господарську діяльність. Тобто приховано скидають відповідальність на фіктивного директора. Такі підприємства іноді здійснюють реальні послуги, іноді здійснюють і нереальні послуги, але в будь-якому випадку підприємство працює.

Далі, коли це підприємство попадає в поле зору, податківці вони приїдуть до фіктивного директора. Звичайно, такий директор каже, що взагалі нічого не знає і до цього підприємства не має відношення. Податківці пропонують гроші фіктивному директору, щоб він дав письмове свідчення на людину, якій дав свій паспорт, пояснив, що він не має відношення до цього підприємства, що він був змушений віддати свій паспорт, щоб зареєструвати підприємство і більше нічого не знає. Але, все це пастка правоохоронців. Вона полягає в наступному. 205 стаття Кримінального кодексу - Фіктивні підприємства, яку дуже часто розслідує податкова. Податківці обіцяють, якщо особа буде з ними співпрацювати, то взагалі ій нічого не буде. Починають лякати тим, що на підприємство загнали мільйони гривень, за які він, як директор, повинен нести відповідальність. Пригрожують позбавленням волі. Ця особа все пише, але ці матеріали слідства йдуть до суду і, відносно цієї особи, суд виносить вирок. Особу засуджено, звичайно вона не несе покарання, її не позбавляють волі. Але особа має судимість! Тільки правоохоронці їй про це не кажуть. Правоохоронців на цьому етапі нічого взагалі не цікавить, схема починає працювати на другому етапі, з першого етапу вони нічого не заробляють.

  • 2438

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2438

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные видео консультации

    Смотреть все видео консультации
    Смотреть все видео консультации
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст