27.02.2015    Просмотров:  353
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Митний податок розширено

Митний податок розширено - Customs-tax-extended_54f02958dc203.jpg

З 25 лютого поточного року, згідно затвердженого Закону «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України», передбачається введення до кінця року спеціального 10%-ого збору на імпортну продукцію. Новий податок не виключає прийнятий раніше критичний податок, пов’язаний  с різким падінням платіжного балансу.

Новий документ передбачає тимчасовий податок строком до року, починаючи с 1 січня 2015 року. Позиціонується як додатковий збір на іноземну продукцію в вигляді спеціального мита діючого Митного кодексу.

Як повідомляє документ, оголошений додатковий збір буде стягуватися с продукції, яка буде привезена на українську територію в режимі офіційного імпорту (товари для суспільного обігу) незалежно від країни виробника по наступним ставкам:

1.         10% для продукції, що підпадає під обкладання мита на ввіз відповідно до діючої статті 374 Митного кодексу;

2.         10% для продукції (товари 1-24 групи УКТЗЕД);

3.         5% для продукції (товари 25-97 групи УКТЗЕД).

Якщо в Україну будуть ввозитися товари із категорії життєво важливих, додатковий податок не буде стягуватися. Також не оподатковуються товари, що звільнені від стягнення мита відповідно до міжнародних документів. Окрім того новий податок не стосується ввозу медичної продукції, ліків та медикаментів для онкохворих, що передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 16.02.2015 року.

Набуття чинності Закону пов’язано с оголошенням постанови Кабміну від 16 лютого про закінчення консультаційних переговорів з міжнародними фондами щодо введення в дію тимчасових заходів по нормалізації грошового балансу України

Читайте статтю: Податкова реформа розпочалась: зміни у Податковому кодексі України, які починають діяти з 1 січня 2015 року.

Про податок на нерухомість: зміни у 2015 році.

 
Источник материала, интернет ресурс "Протокол":http://protokol.com.ua/ua/pro_podatok_na_neruhomist_zmini_u_2015_rotsi/

 

Источник материала, интернет ресурс "Протокол":http://protokol.com.ua/ua/podatkova_reforma_rozpochalasya_zmini_u_podatkovomu_kodeksi_ukraini_yaki_pochinayut_diyati_z_1_sichnya_2015_roku/

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: