Главная Юридический мир ... События 8-9 червня, Київ - семінар «Будівництво в 2017р. Нові зміни в будівництві після 10.06.2017. дозвільна система - нова модель. Дозвільні процедури та дозвільна документація. Закон України № 1817-VIII. СС1, СС2, СС3. Ліцензування та сертифікація/ 8-9 червня, Київ - семінар «Будівництво в 2017р. Н...

8-9 червня, Київ - семінар «Будівництво в 2017р. Нові зміни в будівництві після 10.06.2017. дозвільна система - нова модель. Дозвільні процедури та дозвільна документація. Закон України № 1817-VIII. СС1, СС2, СС3. Ліцензування та сертифікація/

25.05.2017
Автор: Кортекс
Просмотров : 1196
 - 0_69608100_1495705120_5926a620a9fbc.jpg
Дата события
2017-05-25
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

Сфера містобудування зазнає кардинальних змін. Наближається строк набуття чинності положень ЗУ № 1817 – VIII. Запрошуємо Вас відвідати семінар, на якому будуть розглянуті питання щодо законодавчого забезпечення будівельної діяльності в 2017 році: дозвільні процедури, ліцензування, проектування, експлуатація, архітектурно-будівельний контроль і нагляд.

Блоки питань до розгляду:

 • Загальні підстави здійснення архітектурно-будівельного контролю та нагляду Держархбудінспекцією. Особливості взаємовідносин суб’єктів містобудування з системою архітектурно-будівельного контролю та нагляду.
 • Процес передачі повноважень на місця.
 • Зміни в сфері регулювання містобудівної діяльності. Закон України № 1817 – VIII.
 • Перехід від категорії складності на клас наслідків.
 • Як зміняться дозвільні та контрольно-наглядові процедури.
 • Скасування поняття «декларація».
 • Ліцензування у будівництві: зараз та після набуття чинності ЗУ № 1817 – VIII.
 • Порядок видачі дозвільних документів.
 • Нові умови сертифікації.
 • Проектування, експертиза, прийняття в експлуатацію в нових умовах.
 • Земельні питання у будівництві.
 • Застосування останніх змін в системі майнових прав на об’єкти нерухомості.
 • Договірні відносини у будівництві.

Спікери:

Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Сукманова О.В. – начальник управління юридичного департаменту банку «Кредит-Дніпро», екс-директор юридичного департаменту банку Правекс Банку. Адвокат, кандидат юридичних наук МВА.

Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Повна програма та умови участі

Оформити заявку на участь

Додаткова інформація: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Наш сайт : http://desyatka.com.ua

Анонс:

ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ. Складання, укладання, розірвання та виконання господарських договорів. Спори, що виникають з договірних відносин. Нова судова практика

1-2 червня, Київ.

Програма

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в 2017 р. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА. ОРЕНДА ЗЕМЛІ. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ. ПОДАТОК НА ЗЕМЛЮ ТА ОРЕНДНА ПЛАТА. Оптимізація обов`язкових земельних платежів.

15-16 червня, Київ.

Програма

КАДРОВИЙ АУДИТ: готуємось до перевірок Держпраці та органів місцевого самоврядування.

13 червня, Київ,

21 - 24 червня, 4 дні КАРПАТИ (Буковель) "Radisson Blu" 5* Буковель

Програма

ЗАРПЛАТА, ОПЛАТА ПРАЦІ та інші виплати працівникам: новації законодавства, ризики оптимізації, виправлення помилок. Індексація зарплати, лікарняні, декретні, відпускні, відрядні витрати.

13 червня, Київ.

21 - 24 червня, 4 дні КАРПАТИ (Буковель) "Radisson Blu" 5* Буковель

Програма

ТЕНДЕРИ В УКРАЇНІ. ПУБЛІЧНІ ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ. СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків.-

20-21 червня, Київ.

21 - 24 червня, 4 дні КАРПАТИ (Буковель) "Radisson Blu" 5* Буковель

Програма

1196
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст