27.02.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» провела «круглий стіл» на тему: «Проблеми енергозабезпечення в контексті захисту прав споживачів та шляхи їх законодавчого вирішення»

27.02.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» в рамках співпраці з Програмою Розвитку ООН в Україні та за сприяння Американської торгової палати в Україні провела «круглий стіл» на тему: «Проблеми енергозабезпечення в контексті захисту прав споживачів та шляхи їх законодавчого вирішення». Метою заходу було окреслити коло проблемних питань у сфері захисту прав споживачів електричної енергії та визначити можливість їх правового врегулювання.

До участі у «круглому столі» були запрошені представники державних органів, які здійснюють регулювання в сфері енергозабезпечення, представники підприємств та організацій України, експерти з енергоефективності та енергозбереження, науковці, громадські діячі, представники політичних партій та народні депутати.

До обговорення були винесені наступні питання:

1. Загальна характеристика законодавства в сфері електроенергетики в контексті захисту прав споживачів електричної енергії.

2. Сучасна система енергетичного законодавства України та основні напрямки її вдосконалення.

3. Муніципальні органи влади як основний регулятор взаємовідносин між споживачем та постачальником електричної енергії.

5. Енергетична стратегія України.

  В ході обговорення було визначено ряд проблемних питань у сфері енергозабезпечення як побутових, так і промислових споживачів електричної енергії. Також в рамках дискусії обговорювались питання надання постачальниками електроенергії послуг неналежної якості, та визначено   необхідність законодавчого врегулювання  питань підвищення відповідальності постачальника за надання послуг неналежної якості.

«Круглий стіл» проводився  за підтримки урядової ініціативи «Енергетична незалежність України»

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Текст описание события: