25 вересня cемінар «ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу та їх ефективне використання» (Учасники отримають зразок статуту, який відповідає новому закону про ТОВ).

12.09.2018 | Организатор события: КК Кортекс
25 вересня cемінар «ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу та їх ефективне використання» (Учасники отримають зразок статуту, який відповідає новому закону про ТОВ).
25.09.2018
2350 грн
Время проведения : 09:00-17:00
Оставить заявку на участие
Место проведения: Киев (Киевская обл.), Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. м. Печерська) Показать на карте

25 вересня та 18 жовтня в м. Києві відбудуться семінари щодо можливостей застосування нового корпоративного законодавства за темою  «ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу та їх ефективне використання».  

Можливі формати участі:

[ 25 вересня ]  або  [ 18 жовтня ]

Спікери:

Віталій Пацюк - партнер «KPD Consulting», адвокат, Керівник практики корпоративного права та M&A; рекомендований престижним міжнародним рейтингом Best Lawyers in Ukraine (2017р.) як один з найкращих юристів в сфері корпоративного права. Best Lawyers - найстаріша і шановна експертна оцінка в юридичній професії.

Олеся Лукомська - Начальник Відділу забезпечення роботи секретаря та суддів Судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного господарського Суду у складі Верховного Суду.

Про що будемо говорити:

1. Основні законодавчі новели та зміни умов ведення бізнесу.

2. Яким чином норми Закону можна використати учасникам АТ які планують перетворення у ТОВ.

3. Складання Статуту за новими правилами,

4. Формування статутного капіталу та реалізація переважного права учасника,

5. Нові механізми побудови і оформлення відносин між учасниками ТОВ та ТДВ. Корпоративний договір.

6. Нові можливості виходу з бізнесу. Вихід та виключення учасника.

7. Органи управління і контролю товариства. Компетенція, особливості утворення, організації роботи і оформлення результатів.

8. Введення прототипу фідуціарних зобов'язань усіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність керівника, його заступників, головного бухгалтера та фінансового директора ТОВ згідно з новим законом. Законодавче закріплення нового терміну - "посадові особи ТОВ". Визначення кола осіб, на яких поширюється дане поняття. Повноваження і відповідальність посадових осіб ТОВ, які не є учасниками.

9. Введення обов'язкового повідомлення ТОВ про усіх "афілійованих осіб" всіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність за недотримання цієї вимоги. Аналіз ризиків.

10. Зміни у порядку підписання протоколів загальних зборів та статуту ТОВ: як не зробити помилку. Коли і як краще застосовувати новели закону про ТОВ.

11. Введення нового, імперативного, порядку спадкування корпоративних прав. Аналіз ризиків і переваг нового порядку для учасників ТОВ.

12. Забезпечення ведення відповідального бізнесу виконання судових рішень, погашення боргів та ефективного контролю за діяльністю виконавчого органу.

13. Рейдерство і недружне поглинання: можливості захисту. проблемні питання.

Детальна програма тут  >>>

Якщо у Вас є питання - зверніться до координаторів: (044) 451-88-12  (067) 403-45-46

Анонс:

20 сентября, Киев | КАДРОВИЙ АУДИТ: нові норми - аудит посад, дії кадровика для узгодження документів і процедур діловодства за новими правилами, новий порядок формування особових справ. Ланцюг «Кадри - бухгалтерія». Контроль Держпраці. Профстандарти: до чого готуватися роботодавцю.

20-21 сентября, Киев | ДОГОВОРНЫЕ ОТНОШЕНИЯ. Составление, расторжение, исполнение хозяйственных договоров. Новая судебная практика.

25-26 сентября, Киев | БУДІВНИЦТВО в 2018-2019р. Новий ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій". Нові будівельні норми(ДБН) та їх застосування у проектуванні та будівництві з 1.09.2018р. Нові зміни у проектуванні, експертизі, експлуатації. Дозвільна документація. Договірні відносини у будівництві.

28 вересня, Київ | СУДОВИЙ ПРОЦЕС (господарський, адміністративний, цивільний): стратегії та тактики. ». Практика застосування судами нового процесуального законодавства.  (Захід акредитовано НААУ - 7 балів адвокатам.)

2
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Текст описание события: