Главная Юридический мир ... События 23-24 квітня - семінар «Будівництво – 2019. Новели містобудівного законодавства. Нові зміни в проектуванні, експертизі, експлуатації. Як уникнути проблем з ДАБІ. Будівельне право в рішеннях ВС. 23-24 квітня - семінар «Будівництво – 2019. Новели...

23-24 квітня - семінар «Будівництво – 2019. Новели містобудівного законодавства. Нові зміни в проектуванні, експертизі, експлуатації. Як уникнути проблем з ДАБІ. Будівельне право в рішеннях ВС.

08.04.2019
Автор: Кортекс
Просмотров : 1360
 - 0_50685300_1554709662_5caafc9e7bc42.jpg
Дата события
2019-04-23
Время проведения: 10:00-17:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
3830грн
Локация : Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. м. Печерська)
Показать на карте

Вибір правової поведінки суб’єктів містобудування в умовах «розбалансованого» законодавства. Нові ДБН. Дозвільна документація. Авторський та технічний нагляд. Нові правила техінвентаризації. Реконструкція та перепланування: юридичні аспекти.


23-24 квітня компанія «Кортекс» запрошує семінар «Будівництво – 2019. Застосування новел містобудівного законодавства. Нові будівельні норми планування і забудови. Нові зміни у проектуванні, експертизі, експлуатації. Як уникнути проблем з ДАБI. Авторський та технічний нагляд. Техінвентаризація. Самочинне будівництво. Реконструкція та перепланування: юридичні аспекти. Будівельне право в рішеннях ВС».

Повна програма семінару та реєстрація тут >>>

Всі професійні юридичні заходи desyatka.com.ua або на FaceBook


Спікери:

Берендєєва О. В. – в. о. директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кисіль В. В. –адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting"- лідер в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(The LEGAL 500 EMEA-2016).. Рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014.

Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Представник Мінрегіонбуду.

Що будемо обговорювати:

  1. Нові будівельні норми планування і забудови. Правовий статус та суперечки ДБН. Актуальний стан набрання чинності нового ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій". Порівняльний аналіз із старими будівельними нормами. Можливі сценарії розвитку подій або що треба зробити зараз аби упередити можливі негативні ситуації.
  2. Процедура погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання. Ефективні альтернативні можливості їх вирішення.
  3. Нові вимоги до складу та змісту проектної документації. ДБН А.2.2-3:2014 (в частині розробки проекту виконання підготовчих робіт стосовно капремонту об’єктів СС2, СС3).
  4. Вихідні дані – відміна містобудівного розрахунку.
  5. Розробка та експертиза проектної документації на будівництво: законодавче та нормативно-правове регулювання в 2019р.
  • Проекти підготовчих робіт.
  • Проектна документація повторного використання.
  • Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво.
  • Визначення класу наслідків (відповідальності) об’єктів. Нові зміни.
  • Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішення при реалізації проектів енерго - термомодернізації. ЗУ «Про енергетичну ефективність будівель».
  • Обов’язкова експертиза згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» (з 18.12.2017р.)
  • Експертиза для об’єктів 2-го (СС2) та 3-го (СС3) класу наслідків, якщо будівництво почато до 10.06.2017р.
  • Експертиза проектної документації: лблв’язкова та добровільна.
  1. Капітальний ремонт за спрощеною процедурою за за дефектним актом та кошторисом.
  2. Будівельна термінологія. Види будівництва та їх відмінності. Неузгодженість щодо «технічного переоснащення». Чим відрізняється об’єкт будівництва від об’єкту архітектури. Хто такий замовник? Чи відрізняється він від забудовника? Розподіл штрафних санкцій між учасниками будівництва
  3. Земельні питання і вихідна документація у будівництві. Земельні проблеми будівельного майданчика. Отримання вихідних даних. Містобудівні умови та обмеження для будівництва: порядок отримання, роз’яснення проблемних питань. Технічні умови: порядок отримання, основні проблеми. Коли не надаються містобудівні умови і обмеження.
  4. Дозвільна процедура у будівництві Містобудівна документація на місцевому рівні. Документи на отримання дозволу. Вичерпний перелік документів, для надання містобудівних умов та обмежень. Контроль достовірності даних при реєстрації декларативних та дозвільних документів. Оформлення дозвільних документів, особливості для отриманих до 10.06.17р.
  5. Система iнженерiв-консультантiв. Впровадження нової професії. Напрямки діяльності. Врегулювання оплати їх послуг.
  6. Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації.
  7. Авторський нагляд. Хто є генеральним проектувальником? Хто є автором проекту? Зміна автора проекту. Хто такий ГАП, ГІП. Креслення – авторське право? Як призначається особа авторського нагляду. Чи може ГІП бути автором та здійснювати авторський нагляд. Хто такий генеральний проектувальник: автор, розробник? Оформлення повноважень для здійснення авторського нагляду. Проблеми передачі авторських прав. Що робити з промисловими об’єктами де немає архітектурної частини.
  8. Застосування змін у порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкту архітектури.
  9. Підготовчі роботи згідно останніх змін: що до них відноситься. Процедура узгодження. Можливості звільнення від оформлення. Чи є проект підготовчих робіт складовою проектної документації? Хто його розробляє(автор)? Підготовчі чи фактично будівельні роботи: реалії 2019р.
  10. Будівельні роботи. Як будівельні роботи можуть виконуються без отримання права на виконання будівельних робіт та не підлягають прийняттю в експлуатацію згідно постанови КМУ № 496.
  11. Введення об’єкта в експлуатацію: особливості застосування для об’єктів 2-го (СС2) та 3-го (СС3) класу наслідків. Особливості прийняття в експлуатацію об’єктів, що розпочались будівництвом до 10.06.2017. Проблемні моменти.
  12. Розмiр пайового внеску та його розрахунок. Можливості звільнення від сплати пайового внеску.
  13. Технічне обстеження та паспортизація об’єктів прийнятих в експлуатацію. Місце розташування об’єкту будівництва.
  14. Технічна інвентаризація в 2019р – нові зміни.
  15. Архбуд-контроль та нагляд в 2019р. Органи та їх повноваження. Держава і органи місцевої влади. Дії і сфера відповідальності.
  16. Особливості взаємовідносин суб'єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду. Особливості порядку звернення. Що треба з'ясовувати кожен раз по дозвільним документам коли потрібно здійснити дозвільні дії.
  17. Повідомлення: коли виникає право на виконання будівельних робіт .В якi органи звертатись. Звернулись не туди = самобуд = знесення+штрафи, штрафи, штрафи... Права iнспекцiї. Що робити якщо iнспекцiя "грає" своїми правами. Вiдмова — що робити?Як довести що Повідомлення відправлено. Рекомендації щодо доказів у випадку спору з інспекцією
  18. Практика проведення перевiрок у будiвництвi. Повноваження iнспекцiї. Хто має право заходити на перевiрку крiм iнспекторiв. Як iдентифiкувати тих, хто приходить з iнспекцiєю("залученi особи"). Як обмежити довiльний доступ "контролерiв" на об'єкт.
  19. Процесуальнi термiни при здiйсненнi дозвiльних процедур у будiвництвi. Проблеми розрахунку процесуальних строкiв. "Ваше питання вирiшено позитивно, Вам вiдмовлено...". Як мiнiмiзувати ризики щодо недотримання процесуальних строкiв.
  20. Реєстрація прав на нерухомість в 2019р. Як захистити право власності: проблемні та практичні питання.
  21. Новий порядок легалізації самобудів. Проблемні об’єкти нерухомості та засоби їх виведення в правове поле. Алгоритм дій. Остання судова практика щодо введення об’єктів в експлуатацію.
  22. Реконструкцiя та перепланування у будівництві: юридичнi аспекти.
  23. Система договiрних вiдносин у будiвництвi. Проблеми та особливостi застосування проформ FIDIC
  24. Будівельне право в рішеннях нового Верховного Суду.

Дивіться повну програму та реєструйтесь тут >>>

Якщо у Вас є питання, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Більше інформації щодо професійних заходів тут desyatka.com.ua або на FaceBook

1360
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст