Главная Юридический мир ... События 16 листопада cемінар «ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу та їх ефективне використання». 16 листопада cемінар «ТОВ та ТДВ. Нові можливості ...

16 листопада cемінар «ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу та їх ефективне використання».

30.10.2018
Автор: Кортекс
Просмотров : 1669
 - 0_98666800_1540888248_5bd816b8f0e8a.png
Дата события
2018-11-16
Время проведения: 09:00-17:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
2100грн
Локация : Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. м. Печерська)
Показать на карте

Учасники отримають авторський базовий статут ТОВ, який відповідає новому закону про ТОВ.

16 листопада в м. Києві відбудеться семінар щодо можливостей застосування нового корпоративного законодавства за темою «Закон про ТОВ та ТДВ: нові можливості для бізнесу. Нові правила регулювання здійснення господарської діяльності у формі ТОВ та ТДВ».

!!! Ви одержите авторський базовий статут ТОВ , який відповідає новому закону про ТОВ.

Реєструйтесь тут >>>

Спікери:

Віталій Пацюк - партнер «KPD Consulting», адвокат, Керівник практики корпоративного права та M&A; рекомендований престижним міжнародним рейтингом Best Lawyers in Ukraine (2017р.) як один з найкращих юристів в сфері корпоративного права. Best Lawyers - найстаріша і шановна експертна оцінка в юридичній професії.

Шаді Саад - один з провідних фахівців з корпоративного управління. Керівник компанії Saad Legal, заступник голови Ради учасників Національного депозитарію України, член президії асоціації "Українські емітенти". Понад 12 років юридичної практики, автор індивідуальних програм, автор публікацій у провідних юридичних виданнях.

Про що будемо говорити:

1. Основні законодавчі новели та зміни умов ведення бізнесу.

2. Яким чином норми Закону можна використати учасникам АТ які планують перетворення у ТОВ.

3. Складання Статуту за новими правилами,

4. Формування статутного капіталу. Обіг частин та часток. Реалізація переважного права учасника,

5. Нові механізми побудови і оформлення відносин між учасниками ТОВ. Корпоративний договір. Основні блоки корпоративного договору. Що врахувати в корпоративному договорі. Механізм реалізації умов корпоративного договору.

6. Нові можливості виходу з бізнесу. Вихід та виключення учасника.

7. Органи управління і контролю Товариства. Компетенція, особливості утворення та припинення повноважень, організації роботи і оформлення результатів.

8. Введення прототипу фідуціарних зобов'язань усіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність керівника, його заступників, головного бухгалтера та фінансового директора ТОВ згідно з новим законом. Законодавче закріплення нового терміну - "посадові особи ТОВ". Визначення кола осіб, на яких поширюється дане поняття. Повноваження і відповідальність посадових осіб ТОВ, які не є учасниками.

9. Оформлення відносин з посадовими особами. Винагорода посадових осіб. Розірвання договору з посадовими особами без виплати компенсації.

10. Введення обов'язкового повідомлення ТОВ про усіх "афілійованих осіб" всіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність за недотримання цієї вимоги. Аналіз ризиків.

11. Зміни у порядку підписання протоколів загальних зборів та статуту ТОВ: як не зробити помилку. Коли і як краще застосовувати новели закону про ТОВ.

12. Введення нового, імперативного, порядку спадкування корпоративних прав. Аналіз ризиків і переваг нового порядку для учасників ТОВ.

13. Значні правочини та правочини із заінтересованістю в ТОВ. Що робити якщо мало чистих активів. Порядок застосування обмежень щодо вчинення правочинів та способи спрощення діяльності ТОВ.

14. Забезпечення ведення відповідального бізнесу виконання судових рішень, погашення боргів та ефективного контролю за діяльністю виконавчого органу.

15. Рейдерство і недружне поглинання: можливості захисту. проблемні питання.

Детальна програма тут >>>

Якщо у Вас є питання - зверніться до координаторів: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Анонс:

8 листопада, Київ | СУДОВА ПРАКТИКА. Судовий процес: стратегії та тактики. Практика застосування судами нового процесуального законодавства (ГПК, ЦПК, КАС). (акредитовано НААУ - 7 балів адвокатам).

20 листопада, Київ | КАДРОВИЙ АУДИТ. Контроль Держпраці. Рейди по виявленню неоформлених працівників. Профстандарти: до чого готуватися роботодавцю.

21-21 листопада, Київ | БУДІВНИЦТВО в 2018-2019р. Нові будівельні норми та їх застосування у проектуванні та будівництві. Набрання чинності. Вплив нових ДБН на поточні проекти. Нові зміни у проектуванні, експертизі, експлуатації. Дозвільна документація. Договірні відносини у будівництві.

29-30 листопада, Київ | ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ в 2018-2019р. Укладання, розірвання господарських договорів. Нова судова практика виконання договорів.

4-5 грудня, Київ |ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ В УКРАЇНІ в 2018-2019р. ОРЕНДА ЗЕМЛІ. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Ключові зміни для аграріїв. Новий ЗУ № 2498 - VIII.

11 грудня, Київ | ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ в 2019 р. ЗЕД - КОНТРАКТИ: укладання, розірвання та виконання. Мінімізація ризиків та збитків. Нові правила валютно-митного регулювання та їх вплив на виконання ЗЕД-контрактів. Особливості роботи з Китаєм, Канадою, країнами Південно-східної Азії та Євросоюзу.

Долучайтесь до нас на FB щоб бути в курсі всіх професійних заходів

1669
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст