Главная Юридический мир ... События 14.05.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» провела семінар на тему: «Проблеми законодавчого регулювання якості послуг в сфері електроенергетики» 14.05.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенк...

14.05.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» провела семінар на тему: «Проблеми законодавчого регулювання якості послуг в сфері електроенергетики»

 - 0_21026900_1431951098_5559d6fa335b9.jpg
Дата события
2015-05-17
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

14.05.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» в рамках співпраці з Програмою Розвитку ООН в Україні та за сприяння Американської торгової палати в Україні провела семінар на тему: «Проблеми законодавчого регулювання якості послуг в сфері електроенергетики». З доповідями виступили радник С.П.Поляков та старший юрист А.О.Голуб. Метою заходу було представлення результатів аналізу діючого законодавства у сфері електроенергетики в контексті захисту прав споживачів та визначення шляхів правового врегулювання проблемних аспектів.

До участі семінарі були запрошені представники підприємств та організацій України, експерти з енергоефективності та енергозбереження, науковці, юристи та адвокати.

До обговорення були винесені наступні питання:

1. Законодавчі вимоги до якісного постачання споживачам електроенергії в Україні;

2. Проблемні аспекти імплементації законодавства ЄС та ЕС щодо належного захисту прав споживачів електричної енергії;

3. Позитивний досвід зарубіжних країн в контексті забезпечення якості наданих послуг

В ході обговорення було визначено ряд законодавчих актів у сфері електроенергетики, внесення змін до яких дозволить скоротити кількість прогалин у законодавстві та правових колізій, що, в свою чергу, призведе до гармонізації законодавства в рамках вимог Європейського Союзу.

Протягом обговорення було визначено, що питання захисту споживачів електричної енергії законодавчо достатньо врегульовані, але частина норм носять декларативний характер (як, наприклад, питання вільного вибору постачальника послуг). Також, в результаті аналізу судової практики встановлено, що більшість справ вирішуються не на користь споживача в тому числі в зв’язку з тим, що процедура доказування занадто ускладнена. Було визначено необхідність на законодавчому рівні спрощення процедури доказування факту надання постачальником послуг неналежної якості, а також необхідність сертифікації, введення в експлуатацію та використання високоточних приладів, які б фіксували факти постачання електроенергії неналежної якості, з подальшим використанням показників таких приладів у якості доказів.

За результатами дискусії було запропоновано внести зміни до деяких законів та підзаконних актів України з метою оптимізації захисту прав споживачів та подальшої адаптації вітчизняного законодавства до вимог Європейського Союзу та Енергетичного Союзу.

1369
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст