Про затвердження Порядку передачі судом речових доказів, які є об'єктами, що вилучені з цивільного обороту або обмежено оборотоздатні
{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 155 від 28.02.2018}
Відповідно до частини другої статті 95 Господарського процесуального кодексу України, частини другої статті 99 Цивільного процесуального кодексу України, частини другої статті 98 Кодексу адміністративного судочинства України Кабінет Міністрів України постановляє:
{Вступна частина із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 155 від 28.02.2018}
Затвердити Порядок передачі судом речових доказів, які є об'єктами, що вилучені з цивільного обороту або обмежено оборотоздатні (додається).
ПОРЯДОК
передачі судом речових доказів, які є об'єктами, що вилучені з цивільного обороту або обмежено оборотоздатні
1. Цей Порядок визначає механізм передачі судом речових доказів, коли вони вилучені з цивільного обороту або обмежено оборотоздатні (далі - докази), підприємствам, установам чи організаціям, які мають право на здійснення заходів щодо подальшого поводження з такими об'єктами (далі - підприємства), а також державним експертним установам для використання в експертній та науковій роботі.
{Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 155 від 28.02.2018}
2. Передача доказів здійснюється на підставі судового рішення з оформленням акта прийняття-передачі за формою згідно з додатком у трьох примірниках. Один примірник акта зберігається у судовій справі, один - у номенклатурній справі суду, а один примірник із долученою до нього копією судового рішення передається підприємству або державній експертній установі.
{Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 155 від 28.02.2018}
3. Для забезпечення передачі доказів утворюється комісія, до складу якої включаються представники суду (апарату суду) та підприємства або державної експертної установи. Членів комісії призначають відповідними наказами голова суду і керівник підприємства або державної експертної установи. Головою комісії є представник суду (апарату суду) із числа членів комісії.
{Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 155 від 28.02.2018}
4. Акт прийняття-передачі доказів підписують голова та члени комісії.
5. Докази передаються підприємству або державній експертній установі в день підписання акта прийняття-передачі.
{Пункт 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 155 від 28.02.2018}
|
Додаток
|
АКТ
прийняття-передачі речових доказів, які є об'єктами, що вилучені з цивільного обороту або обмежено оборотоздатні
{Додаток в редакції Постанови КМ № 155 від 28.02.2018}