Головна Блог Новини Моєї відстрочки або рішення ВЛК немає в «Резерв+». Чому і що з цим робити — пояснює Катерина Черногоренко

Моєї відстрочки або рішення ВЛК немає в «Резерв+». Чому і що з цим робити — пояснює Катерина Черногоренко

01.10.2024
Переглядів : 6672

Під час конференції ІТ Arena 2024 у Львові запитали у заступниці міністра оборони з питань цифрової трансформації Катерини Черногоренко, чому дані про військовозобов’язаних в «Резерв+» відрізняються від тих, що ТЦК має в паперовому вигляді, що з цим робити і хто відповідальний.

— Дані в Резерв + та дані, які зберігаються на папері у військкоматі, як ми помічаємо, часто не сходяться. І хотілося б дізнатися, хто саме відповідальний за внесення даних?

«Резерв+» є фронтендом для великого реєстру Оберіг. Саме він є бекенд-системою, в якій обліковуються дані військовозобов’язаних. Єдиним суб'єктом внесення даних в облікову картку електронну є ТЦК, більше ніхто не може це робити.

Згадайте новину: Як підтвердити бронювання, якщо інформація не з'явилась в Резерв+

— Чи є якась відповідальність в ТЦК, якщо він нічого не вносить в реєстр?

Ми на початку літа прийняли нормативку за принципом «реєстр first». Це означає, що всі дані, які поступають в ТЦК, спочатку вносяться в реєстр, потім в паперову картку.

Зараз вони дублюються. Паперова картка є окремо, реєстр є окремо.

— А якщо це не відбувається?

Якщо це не відбувається, то ми направляємо запит до командування сухопутних військ. Командування сухопутних військ — це вертикаль ТЦК та СП. Вони моніторять, вони є керівниками для ТЦК та СП, вони можуть них спитати і так далі.

І кожний кейси можна розбирати системно. Наприклад, бронювання. Всі дані щодо відстрочок, можна вивантажити одним процесом, одним разом.

Тобто ТЦК і СП — це єдиний суб'єкт, який під своїм ключем електронно може внести дані.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст