Якщо трудова книжка втрачена чи в ній бракує записів про трудову діяльність, є інші способи підтвердити те, що людина справді працювала.
У цій статті Координаційний центр з надання правничої допомоги поянює способи підтвердження стажу, коли є письмові докази, є свідки, якщо підприємство на тимчасово непідконтрольних Уряду України територіях, якщо людина вела селянське господарство чи була ФОП і платила страхові внески і якщо працювала, поки була засуджена та коли доведеться звертатися до суду.
Підтвердження трудового стажу без звернення до суду
Якщо є письмові докази трудової діяльності
Підтвердити стаж можуть допомогти такі документи:
З ними потрібно звертатися за місцем роботи, служби, навчання, до архівних установ.
Як доказ стажу можуть прийматися також членські квитки профспілок. Цими квитками підтверджуються ті періоди роботи, за які є позначки про сплату членських внесків.
Користуйтеся консультацією: Електронна трудова книжка: як оформити та замінити паперову
Письмових доказів немає, але є свідки
Стаж роботи у такому випадку встановлюється на підставі показань двох і більше свідків, які знали заявника щодо спільної з ним роботи на одному підприємстві, установі, організації.
Свідчення приймаються при неможливості отримання документального підтвердження стажу у зв’язку з:
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Все права защищены.