Про це він сказав під час під час засідання фінансового комітету Верховної ради 4 липня.
"Зараз у нас триває фаза обговорення цього питання з волонтерами. Ми хочемо, аби політика, яку НБУ реалізовує в цьому непростому з погляду суспільного сприйняття питання, була максимально зрозумілою і сприймалась тими, хто сьогодні відчуває певну тривогу щодо цього рішення", — пояснив Пишний.
За його словами, представники Нацбанку "зараз на другій ітерації обговорення з волонтерським середовищем.
"Збираємо їхні позиції, аналізуємо. Але ми стійкі у своєму намірі знайти рішення цієї непростої, але небезпечної проблеми", — додав голова НБУ.
Наприкінці травня цього року Пишний в ефірі телемарафону "Єдині новини" інформував, що НБУ планує обмежити обсяг переказів з однієї картки сумою в 100 тисяч гривень та кількістю у 30 на місяць. Але фінустанови можуть підіймати цей ліміт. Тоді він пояснив запровадження лімітів "небезпечним зростанням" використання карткових рахунків для проведення транзакцій з метою легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2026 «Протокол». Все права защищены.