Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 824 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 91, ст. 3344), зміни, що додаються.
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки
1. Пункти 15 і 16 викласти в такій редакції:
“15. Ступінь ризику від провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії та періодичність проведення планових інспекційних перевірок суб’єктів діяльності у сфері використання ядерної енергії визначається за такими критеріями:
вид діяльності у сфері використання ядерної енергії;
дотримання суб’єктом діяльності вимог законодавства у сфері використання ядерної енергії.
16. Ризики настання негативних наслідків від провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії визначено в додатку 1.
Перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії, їх показники, кількість балів за кожним показником визначено в додатку 2.
Віднесення діяльності у сфері використання ядерної енергії до високого, середнього або незначного ступеня ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями, визначеними в додатку 2, за такою шкалою:
від 41 до 100 балів - високий ступінь ризику;
від 21 до 40 балів - середній ступінь ризику;
від 0 до 20 балів - незначний ступінь ризику.”.
2. Доповнити Порядок додатками 1 і 2 такого змісту:
РИЗИКИ
настання негативних наслідків від провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії
ПЕРЕЛІК
критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії, їх показники, кількість балів за кожним показником