Главная Блог ... Новости Арбітр Кузнєцова стала на бік компанії "Лімак", яка втекла з України до РФ, – ЗМІ Арбітр Кузнєцова стала на бік компанії "Лімак...

Арбітр Кузнєцова стала на бік компанії "Лімак", яка втекла з України до РФ, – ЗМІ

  • 0

  • 0

  • 35

Отключить рекламу

Арбітр Наталія Кузнєцова із МКАС де-факто заважає Україні повернути десятки мільйонів євро, які заборгувала турецька компанія "Лімак" за зрив добудови метро у Дніпрі, повідомляє видання OBOZ.UA з посиланням на матеріали 49 000.

Журналісти дізналися, як арбітр Наталія Кузнєцова з Міжнародного комерційного арбітражу критично затягує розгляд однієї зі суперечок із холдингом "Лімак" (Limak, Туреччина). Зокрема, турецька компанія навесні 2022 року зірвала виконання національного інфраструктурного проекту з добудови метро в Дніпрі і не повертає десятки мільйонів євро, які винна українській стороні за зрив контракту.

"Протягом п'яти місяців у Міжнародному комерційному арбітражі не ухвалюють рішення у давній справі 2020 року, де "Лімак" має програти. Це неквапливість чи саботаж? Знайомі із ситуацією джерела зазначають, що ключову роль у колегії арбітрів відіграє саме Кузнєцова. Через це в МКАС завис розгляд інших справ проти турецької компанії, в рамках яких на користь української сторони можуть бути стягнуті десятки мільйонів євро", - пише OBOZ.UA.

За словами журналістів, вишенькою на торті стала компанія "Лімак", яка після вторгнення Росії швидко пішла з України і заборгувала десятки мільйонів, проте продовжує працювати в країні-агресорі.

"Турецька компанія та її дочірні підприємства активно будують об'єкти транспортної інфраструктури в Росії і заробляють мільярди рублів. Фактично МКАС своєю бездіяльністю допомагає "Лімаку" та її "дочкам" у Росії, які поповнюють податками скарбницю країни-агресора і тим самим – фінансують агресивну війну проти України", - звернули увагу журналісти. 

Арбітр Кузнєцова стала на бік компанії "Лімак", яка втекла з України до РФ, – ЗМІ/  фото з сайту OBOZ.UA

Арбітр Кузнєцова стала на бік компанії "Лімак", яка втекла з України до РФ, – ЗМІ / фото з сайту OBOZ.UA

ЗМІ дізналося, хто така Наталія Кузнєцова, яка затягує справу "Лімака", залишає країну без таких коштів і не дає покращити репутацію перед міжнародними партнерами?

"Вона є арбітром МКАС, доктором юридичних наук, професором кафедри цивільного права Київського національного університету ім.Т.Шевченка. А ще, окрім гучних регалій, заснувала власну юридичну династію. І при цьому відзначилася нерозбірливістю у засобах", - йдеться у матеріалі OBOZ.UA.

Зокрема, журналісти наводять усього один, але "дуже показовий епізод".

Арбітр Кузнєцова стала на бік компанії "Лімак", яка втекла з України до РФ, – ЗМІ / фото з сайту OBOZ.UA

Як встановили журналісти, рідний син арбітра  – Олексій Кіт, адвокат та викладач права – якийсь час тому став професором Національної академії правових наук України.

"Нюанс у тому, що сама Наталія Кузнєцова на момент присвоєння професорського звання синові обіймала посаду… віце-президента цієї Національної академії правових наук та ще й очолювала Київський регіональний центр академії та працювала членом колегії Міністерства освіти…", - зазначають журналісти OBOZ.UA.

Видання пише, що, "ймовірно, син арбітра має певні заслуги, хоча до його науково-педагогічних успіхів були певні питання".

"Але надто вже явне протежування високопоставленої пані Кузнєцової "рідного чоловічка" виглядає не дуже красиво", - йдеться у матеріалі. 

За інформацією  видання OBOZ.UA, вже зараз Олексій Кіт – член-кореспондент академії правових наук, керівник "Науково-дослідного інстиутту правотворчості та науково-правових експертиз" НАПНУ, власник юридичної фірми, а ще – доларовий мільйонер: йому належать 1 мільйон 200 тис. доларів, 400 тис. євро та кілька мільйонів гривень.

"Він також має кілька досить просторих квартир, будівель та земельних ділянок, а також разом із дружиною їздить на люксових BMW Х3 та Х6. Рідна мама допомогла стати професором", - стверджують журналісти OBOZ.UA.

"Ця історія наводить на думки про те, що дивовижна повільність Наталії Кузнєцової (чи жарт – п'ять місяців немає рішення!) у справі турецької компанії "Лімак", яка розуміється на Міжнародному комерційному арбітражі, може бути чимось обумовлена. Не хочеться навіть і думати про те, що шановна та авторитетна служителька права може нехтувати інтересами країни заради будь-яких власних інтересів…", - пишуть в OBOZ.UA.

Зазначається, що ситуація в МКАС зі стягненням десятків мільйонів євро, які заборгував "Лімак" українській стороні, вже викликає в експертних колах подив, який перетворюється на обурення.

"А суспільство чекає, коли Міжнародний комерційний арбітраж, який працює в Україні з вітчизняною Торгово-промисловою палатою, припинить імітацію роботи, нарешті виконуватиме свої функції і захищатиме насамперед інтереси держави Україна", - підкреслюють в OBOZ.UA.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 35

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 35

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст